Genummerde en gesigneerde gicleeprint met beeldafmeting 38X38 cm, oplage 50 stuks. Geprint met Epson Surecolor P7500 op 315 gram Hahnemühle German Etching papier.
Schilderij door Ed07, Ed van der Hoek, gemaakt in 2007met daarop een afbeelding van een gele klassieke Karmann Ghia, een klassieke sportwagen met drie honden. Een dalmatier een tekkel met een maskertje op en een vuilnisbakkie. Rood oranje achtergrondkleur.
Deze 4 producten vind je misschien ook wel interessant:
Genummerde en gesigneerde gicleeprint met beeldafmeting 27X27 cm, oplage 50 stuks. Geprint met Epson Surecolor P7500 op 315 gram Hahnemühle German Etching papier.
Genummerde en gesigneerde gicleeprint met beeldafmeting 18x18 cm, oplage 50 stuks. Geprint met Epson Surecolor P7500 op 315 gram Hahnemühle German Etching papier.