Verkoop
Retail en productie: meer informatie over de productie en verkoop aan wederverkopers van onze ansichtkaarten en Gicleeprints

Retail en productie: meer informatie over de productie en verkoop aan wederverkopers van onze ansichtkaarten en Gicleeprints
Retail en productie: meer informatie over de productie en verkoop aan wederverkopers van onze ansichtkaarten en Gicleeprints

De basis voor al mijn grafische uitingen (kunstkaarten, ansichtkaarten, piezoprints, gicleeprints) zijn altijd een op canvas of linnen doek geschilderd schilderij. Met acrylverf.
Vrijwel al mijn originele werken, die u in de overzichten van mijn werken aantreft zijn inmiddels verkocht. Via galeries maar de afgelopen jaren steeds vaker via mij direct. Dat is gelegen in het feit dat de vraag naar meer op maat gemaakte en daardoor zeer persoonlijke en dus erg klantgerichte werken de laatste jaren is gestegen. Ik doe daarbij nooit concessies aan de stijl van werken, dat moet bij de mensen die mij de opdracht verlenen duidelijk zijn, maar er is wel ruimte voor invulling van wensen op het gebied van kleurgebruik bijvoorbeeld. Met name de achtergrondkleur kan aangegeven worden. Dat voel ik niet als belemmering in mijn kunstenaarsschap.
Voor zover mogelijk is er van ieder gemaakt werk een goede foto in de hoogst mogelijke resolutie gemaakt. Vanaf 2007 met een professionele Olympus spiegelreflexcamera uit het topsegment. De aanschaf van een spiegelreflex was ook tegelijk de start van mijn fotografische uitingen. Momenteel maak ik gebruik van een NIKON D600 een full-frame camera.
Gedetailleerde en scherpe foto's van mijn schilderijen zorgen ervoor dat mijn werken ook op grotere formaten afgedrukt kunnen worden. Maar eerst wordt met behulp van een fotobewerkingsprogramma zoals Aperture de foto nog helemaal geoptimaliseerd. Kleurzwemen worden verwijderd, hier en daar wat contrast verhoogd en wanneer de foto van het werk helemaal naar mijn zin is wordt het werk pas afgedrukt of gepubliceerd.
De gicleeprints of piezoprints worden door mijzelf geprint op een professionele grootformaatprinter. Het gebruikte type is de HP Z3200, die een breedte aankan van 610 mm, een nieuwe generatie printer, die gebruik maakt van lichtvaste, non fading inkten. Op deze manier heb ik het volledige proces in eigen handen.
Producten
Item | Materiaal | Prijs particulier | Prijs retailers |
---|---|---|---|
Kaart | Dubbel 15x15 cm | € 3,- adviesverkoop incl. btw | Neem contact op. |
Kerstkaarten | Dubbel 15x15 cm | € 3,- adviesverkoop incl. btw | Neem contact op. |
Biografie
Art cards, prints, photography and paintings
Biografie
Onderneming op het gebied van kunst. Het omvat een groot aantal disciplines. o.a. het uitgeven van ansichtkaarten, kunstkaarten, het produceren en uitgeven van piezoprints of gicleeprints in gelimiteerde oplage, vrije fotografie, fotografie in opdracht, maken van vrije schilderijen en schilderijen in opdracht.
EDART wordt gerund door beeldend kunstenaar Ed van der Hoek, opgeleid aan de Willem de Kooning academie Rotterdam. 1991-1995. Richting autonome kunsten met specialisaties schilderen en grafiek.
Sinds 1999 is EDART een officiele onderneming. Gedurende 2 jaar part-time, maar sinds 2001 is het een Full-Time onderneming.
Werk van Ed van der Hoek is inmiddels in vele landen bekend en mede via internetverkoop via ETSY.COM/edart is zijn werk inmiddels op alle continenten aangeschaft.
Volgens de statistieken vanaf mei 2009 is zijn werk in alle 52 staten van de Verenigde Staten onder de aandacht geweest. Meer dan 600 verkopen van ansichtkaarten en kleine gicleeprints hebben zich voorgedaan in zeker 35 staten. De google teller op de Etsy site geeft inmiddels 35.000 bezoekers uit 113 verschillende landen aan. Bijna 200.000 paginaweergaves geven aan dat de belangstelling voor het werk zeer sterk groeit.
Sinds februari 2011 is EDART ENTERPRISES zelfstandig actief bezig met de verkoop van kaarten aan de retail in Nederland.